W dniu 30 marca 2023 r. odbyły się doroczne Targi pracy, których organizatorem był Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu. Na zaproszenie PUP zgłosiło się wielu pracodawców, w tym również przedstawiciele Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu. MOPR aby realizować zadania Miasta, potrzebuje między innymi psychologów, opiekunek oraz pracowników socjalnych.

Udział w spotkaniu dał możliwość przybliżenia profilu działalności MOPR osobom odwiedzającym Targi pracy i przeprowadzenia wstępnych rozmów kwalifikacyjnych z  kandydatami do pracy. Osobom odwiedzającym punkt MOPR, rozdano ulotki zawierające informacje o wolnych stanowiskach oraz warunkach, jakie należy spełnić, aby się o nie ubiegać. Targi były okazją do wymiany doświadczeń i informacji z przedsiębiorcami, przedstawicielami organizacji i instytucji działających na terenie Świnoujścia dotyczących pozyskiwania oraz zatrudniania nowych pracowników.

Spotkanie miało miejsce w Sali konferencyjnej Hotelu Radisson Blu Resort. W Targach pracy uczestniczyło trzech pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Świnoujściu z Panią Dyrektor Gabrielą Poniedziałek – Petruk.

TARGI PRACY 2023
TARGI PRACY 2023 (2)
Previous Next Play Pause
1 2